Įsigyta speciali technika – poliakalė, skirta saulės elektrinių antžeminių parkų įrengimui

Džiugina, jog bendrovei „Tetas“ – naujas veiklos etapas, užtikrinantis spartesnį AEI projektų vystymą ir Lietuvoje, ir už jos ribų.

UAB „Tetas“ jau ne pirmus metus vykdo veiklą saulės elektrinių įrengimo srityje. Šiemet buvo žengtas naujas žingsnis – paslaugos pradėtos teikti ir verslo klientams. Siekiant atliepti rinkos lūkesčius ir augantį poreikį, Bendrovė investavo į specialią techniką – poliakalę, skirtą saulės elektrinių antžeminių parkų įrengimui, ir numato efektyviai ją naudoti – naujos technikos pagalba bus vykdomas jėgainių konstrukcijų įrengimas.

Pasirinkta Vokietijos gamintojo GAYK įranga. Šiuo įrenginiu galima įrengti ne tik antžeminių saulės elektrinių konstrukcijas, bet ir tvorų konstrukcijas.

Bendrovė iš anksto ruošėsi šių darbų vykdymui – poliakalė pilnai sukomplektuota ir paruošta darbui, apmokytas personalas bei įsigytas transportas poliakalės gabenimui.

UAB „Tetas“ planuose – ne tik Bendrovės vystomi projektai, bet ir paslaugų teikimas išorės užsakovams tiek Lietuvoje, tiek ir kitose ES šalyse.

Saulės elektrinių įrengimas yra plačiai skatinamas pasaulyje, nes šios technologijos yra pažangios, technologiškai išvystytos, šio tipo elektrinės efektyviai prisideda prie šiltnamio dujų emisijų sumažinimo, kuriant švarią ir netaršią aplinką ateities kartoms, tokiu būdu darant mažesnę įtaką gamtai.

Grįžti atgal į: Naujienos 2021