UAB „TETAS“ valdybos narys Nedas Karklius paskirtas EPSO-G Inovacijų ir plėtros komiteto nariu

Nuo kovo 1 d.  nepriklausomas „TETAS“ valdybos narys Nedas Karklius pradėjo eiti  įmonių grupės EPSO-G Inovacijų ir plėtros komiteto (IPK) nario pareigas.

Penkių narių Inovacijų ir plėtros komitete (IPK) dirba visų EPSO-G grupės įmonių atstovai – jų nominuoti nepriklausomi valdybų nariai, įskaitant ir nepriklausomą „TETAS“ valdybos narį Nedą Karklių. Tai patariamasis EPSO-G valdybos organas inovacijų, plėtros ir efektyvumo skatinimo bei įgyvendinimo klausimais.  Komitetas teikia išvadas, rekomendacijas bei pasiūlymus EPSO-G valdybai. Komiteto nariai yra inovacijų, plėtros ir efektyvumo ambasadoriai jų atstovaujamose grupės bendrovėse.

“Strategijų, procesų ir įrankių turėjimas būtinas, tačiau vien jų neužtenka siekiant progreso. Inovacijos yra konkurencingumo didinimo ir verslo plėtros pagrindas. Tik organizacijoje ugdydami atitinkamą  kultūrą galime tapti lyderiais savo srityje. Man yra garbė prisijungti prie EPSO-G inovacijų ir plėtros komiteto bei atstovauti Tetą,” – sako Nedas Karklius.

Grupės mastu veikiančio Inovacijų ir plėtros komiteto tikslas yra daugiau dėmesio skirti inovacijoms, naujų grupės veiklų paieškai bei veiklos efektyvumui išnaudojant ir papildant skirtingose grupės įmonėse sukauptas kompetencijas inovacijų srityje.

„Tetas“ valdybos narys N. Karklius yra UAB „Švaros broliai” franšizinės plovyklos ir UAB „Ultraprojektai” savininkas ir direktorius.

Daugiau informacijos – EPSO-G inovacijų svetainėje adresu https://innovation.epsog.lt/

 

Grįžti atgal į: Naujienos 2021