UAB „Tetas“: vis daugiau verslo galimybių matome atsinaujinančios energijos rangos darbų rinkoje

Pelningai užbaigę 2020-uosius metus, „Tetas“ kolegos vis daugiau verslo galimybių mato atsinaujinančios energetikos rangos darbų rinkoje.

„Įgyvendindami  bendrovės strategiją, siekiame, kad šiemet pajamos už saulės elektrinių projektavimo ir montavimo privatiems, bei verslo klientams paslaugas, metais sudarytų ne mažiau nei dešimtadalį metinių „Tetas“ pajamų. Tai pasiekti planuojame kryptingai augdami Lietuvos ir užsienio rinkose,“ – sako „Tetas“ vadovas Gediminas Mažeika.

Visuomenė vis geriau supranta, kokią įtaka darome klimatui ir jo kaitai, o atsinaujinančios energijos išteklių naudojimas versle ir buityje tampa vis populiaresnis ir dėl valstybės teikiamos paramos, ir dėl pingančių technologijų, kurios leidžia  daugiau žmonių pasinaudoti atsinaujinančios energijos privalumais.

Taip pat, siekiant padidinti perdavimo tinklo elektros pastočių savųjų reikmių patikimumą, „Litgrid“ kolegų užsakymu, buvo pradėtos projektuoti hibridinės saulės elektrinės, sumontuotos ant  pastotės valdymo pulto modulių, taip neužimant papildomo žemės ploto.

Siekiant užtikrinti šių dienų reikalavimus atitinkančias paslaugas, „Tetas“ kolegos naujų objektų apžiūras atlieka pasitelkdami profesionalius dronus, kurių pagalba užfiksuojamas objekto trimatis vaizdas, leidžiantis efektyviausiu būdu parinkti saulės panelių išdėstymą.

Per 2020 metus daugiau nei 120 Lietuvos gyventojų nuosavo būsto stogai buvo įdarbinti įrengiant saulės elektrines, kurių bendra instaliuota galia siekia 900 kW.M etų pabaigoje paslaugos pradėtos teikti ir verslo klientams – VŠĮ „Abromiškių reabilitacijos ligoninė“ buvo įrengta saulės elektrinė, kurios galia siekia virš 125 kW.

 

Grįžti atgal į: Naujienos 2021