2020 m. spalio 9 d. TETAS, UAB pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno Technologijos Universitetu

2020 m spalio 9 d. TETAS, UAB pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno Technologijos Universitetu.  Ją savo parašais patvirtino KTU Rektorius Prof. Eugenijus Valatka ir Tetas, UAB Generalinis Direktorius Gediminas Mažeika.

Sutartis sudaryta siekiant mokslo ir verslo integracijos, glaudesnio studijų ir praktikos sąlyčio, partnerystės tarp Universiteto ir Bendrovės.

Mes kaip įmonė, tikimės, kad galėsime praturtinti paskaitų turinį ir pasidalinti energetikos srityje darbuotojų sukaupta patirtimi su studentais, įgyvendinti mokslinių tyrimų ir kitų sričių projektus.

Mūsų tikslas – suteikti studentams profesinės praktikos galimybę visoje Lietuvoje, prisidėti prie mokslo Bendruomenės formuojant ir ugdant specialistus elektros energetikos srityje Lietuvos ateičiai.

„Versle ieškome inovacijų ir siekiame technologinio bei procesinio virsmo. Džiaugiuosi, kad mokslas ir verslas gali šnekėtis ir taip prisidėti prie visos Lietuvos energetikos sistemos kūrimo“, – teigė Bendrovės generalinis direktorius Gediminas Mažeika.

Daugiau, apie sutarties pasirašymą skaitykite publikuotame KTU straipsnyje „KTU stiprina jėgas energetikos srityje“:

https://ktu.edu/news/ktu-stiprina-jegas-energetikos-srityje/

 

Grįžti atgal į: Naujienos 2020