Pranešimas apie apie sėkmingą Laboratorijos veiklą

Prabėgus metams, kai rangos darbų bendrovės „Tetas“ kolegos įsigijo matavimų laboratoriją iš tuomet veiklą baigusios Energetikos paslaugų ir rangos organizacijos (EnePRO), galima konstatuoti – pirkinys pasiteisino.

Pasak „Tetas“ vadovo Gedimino Mažeikos, tikėtina, kad laboratorija atsipirks anksčiau nei planuota.

„Palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, jaučiamas laboratorijos pajamų ūgtelėjimas. Greitesniam investicijos atsipirkimui didžiausios įtakos turi išaugusios laboratorijos darbų apimtys, kurias atliekame su tuo pačiu darbuotojų skaičiumi.” – sako G. Mažeika.

Įsigijus laboratoriją buvo išlaikytas bendradarbiavimas su išorės energetikos įmonėmis. Optimizuotas laboratorijos padalinių darbas: t.y. atsisakyta transformatorinės alyvos bandymų ir elektrinių matavimų padalinio Klaipėdos regione, paslaugų vykdymą perkeliant į Kauną. Efektyvesnis patalpų ir transporto naudojimas, taip pat prisidėjo prie geresnio rezultato.

„Tetas“ laboratorijos paslaugos apima gedimų elektros tinkle nustatymą ir pašalintų gedimų patikrą, skirstomojo ir perdavimo elektros tinklo įrenginių bandymų darbus: matavimo transformatorių metrologinę patikrą, galios transformatorių matavimus, transformatorinės alyvos bandymus ir apsaugos nuo elektros poveikio priemonių patikrą.

Ji atitinka LST EN ISO 17025 standarto reikalavimus. Tai svarbu ne tik teikiant techninės priežiūros ir remonto paslaugas  „Litgrid“ ir ESO, bet ir kitų pramonės įmonių transformatorinėse pastotėse ir skirstomuosiuose punktuose.

Grįžti atgal į: Naujienos 2019