2018-12-06 UAB „Tetas” įsigijo pelningai dirbančią laboratoriją

UAB „Tetas” užtikrins aukštą rangos darbų kokybę!

 

Siekiant užtikrinti kokybiškas eksploatacijos darbų paslaugas ir ateityje, rangos darbų bendrovė UAB Tetas įsigijo pelningai dirbančią laboratoriją iš veiklą baigiančios Energetikos paslaugų ir rangos organizacijos (EnePRO).

Šios laboratorijos paslaugos apima gedimų elektros tinkle nustatymą ir šalinimą, skirstomojo ir perdavimo elektros tinklo įrenginių bandymų darbus, matavimo transformatorių metrologinę patikrą, galios transformatorių matavimus ir transformatorinės alyvos bandymus.

„Mūsų kolektyvą papildys kvalifikuoti savo srities profesionalai. Jų kuriama pridėtinė vertė padės mums toliau gerinti paslaugų kokybę, didinti teikiamų paslaugų įvairovę ir užtikrinti įmonės pelningą plėtrą“, sako UAB „Tetas“ vadovas Gediminas Mažeika.

Viešame konkurse įsigyta laboratorija atitinka LST EN ISO 17025 standarto reikalavimus. Tai svarbu ne tik teikiant techninės priežiūros ir remonto paslaugas  „Litgrid“ ir ESO, bet ir kitų pramonės įmonių transformatorinėse pastotėse ir skirstomuosiuose punktuose.

Energijos perdavimo ir mainų įmonių grupės EPSO-G audito komitetas konstatavo, kad sandoris atitinka rinkos sąlygas, o kaina neviršija nepriklausomo eksperto atlikto vertinimo metu nustatytos rinkos kainos.

Grįžti atgal į: Naujienos 2018