Bendrovės komandos formavimo renginys „Žiemadienis – 2016“

Bendrovės komandos formavimo renginys „Žiemadienis – 2016“

2016-02-27 Kaune vyko tradicinis Bendrovės komandos formavimo renginys „Žiemadienis – 2016“, kurį suorganizavo Kauno kolegos. Tradiciškai Bendrovės renginį sudarė dvi dalys – kultūrinė ir sportinė.

Kultūrinė dalis prasidėjo ekskursija su gidais po Kauno IX forto požemius, kuriuose buvo drėgna ir vėsu. Susiskirstę į tris komandas, vienu metu patraukėme skirtingomis kryptimis, tačiau visi aplankėme, išgirdome ir pamatėme tą patį.

Toliau kultūrinę ekskursiją tęsėme AB „STUMBRAS“ degtinės gamyklos muziejuje, kurioje STUMBRO darbuotojos mums papasakojo gamyklos istoriją, o taip pat turėjome galimybę eiti į cechus, kuriuose  gaminama degtinė, lietuviškasis Krupnikas ir kiti stiprieji gėrimai.

Sportinę dalį leidome kaimo turizmo sodyboje „Šaltupis“. Sušilę ir šiek tiek pasistiprinę karšta arbata ir užkandžiais, kibome į paruoštas užduotis. Praktinėje užduotyje pagal specialybę reikėjo pagal pateiktą schemą sujungti įrenginius į bendrą grandinę tam, kad užsidegtų dvi lemputės. Vėliau lauke pagal skyrius/padalinius mėtėme baudas, o sugrįžę vidun įnirtingai kovėmės protų mūšyje!

Tradiciškai, su vėliava perdavėme ir kitos šventės, t. y. „Sveikatingumo ir sporto diena – 2016“ organizavimą Technologijų departamento Elektros tinklo skyriaus Panevėžio kolegoms. Sėkmės jiems organizaciniuose darbuose!

Personalo ir administravimo skyrius

Grįžti atgal į: Naujienos 2016