Dalyvavome kasmetiniame KTU „Karjeros dienos 2016“ renginyje

2016 m. kovo 1 d. jungtinė UAB „Tetas“ komanda atstovavo Kauno Žalgirio arenoje vykusiame renginyje KTU „Karjeros dienos 2016“. KTU „Karjeros dienos 2016“ – tai didžiausia Baltijos šalyse studentų ir įmonių atstovų karjeros kontaktų mugė, vykstanti jau dvyliktus metus iš eilės.

Renginio metu viešinome savo bendrovę didžiulei studentų auditorijai, pasakojome apie bendrovės veiklą, vykdomus darbus, bendradarbiavimą, galimybes, ieškojome potencialių darbuotojų ir kandidatų atlikti praktiką bendrovėje. Renginio metu taip pat dalyvavome ir konferencijoje  „Kur krypsta karjeros tendencijos?“, kurios pranešėjas Gitanas Nausėda, vyriausiasis ekonomistas ir SEB prezidento patarėjas, kalbėjo apie karjeros ir žinių svarbą mūsų gyvenime, ragino visuomet eiti „ne paskui žinių traukinį, ne šalia traukinio, o visada savo žiniomis būti priekyje traukinio“.

Vienas iš renginio KTU „Karjeros dienos 2016“ garbės svečių – Lietuvos Respublikos ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius pabrėžė, kad šis renginys – puiki proga studentams save pristatyti, įmonėms save prisistatyti, viešinti bei rasti perspektyvius darbuotojus.

Iš viso „Karjeros dienose“ dalyvavo virš 120 įmonių ir organizacijų. Už kasmetinį aktyvų dalyvavimą renginyje gavome KTU padėką.

Personalo ir administravimo skyrius

Dalyvavome kasmetiniame KTU „Karjeros dienos 2016“ renginyje
Grįžti atgal į: Naujienos 2016