UAB „Tetas“ – jau dešimt metų!

UAB Tetas - desimt metu

Kaip ir darbas, taip ir skaičiai – nenumaldomai veja vienas kitą. Ir tame sūkuryje turbūt pastebite, kaip iš tikrųjų greitai bėga laikas… Mūsų Bendrovei  UAB „Tetas“ – 2015 m. gruodžio 8 d. sukanka 10 metų.

Po šiuo apvaliu skaičiumi guli tiek daug – įgyvendintų ir neįgyvendintų idėjų, išsakytų ir neatskleistų minčių, nuomonių, daug juoko, galbūt daugiau ar mažiau pasisekusių įgyvendinti iššūkių, bet tuo pačiu ir kasdienio džiugesio bendraujant su kolegomis, pasiekus tiek asmeninių, tiek bendrų tikslų.

Už šiandienos sėkmę dėkojame esamiems ir anksčiau dirbusiems darbuotojams, kurie savo patirtimi, atsidavimu, sąžiningumu prisidėjo prie Bendrovės istorijos kūrimo, ir linkime visiems tolesnio produktyvaus darbo, ryžto sutikus iššūkius, sėkmingų karjeros posūkių, sveikatos ir stiprybės einant paskui savo svajonę.

Tegu ateinantis laikas būna dosnus sumanymų, turtingas gerų darbų, prasmingų siekių. Linkiu ir toliau kartu kurti naujus ir ambicingus UAB „Tetas“ veiklos puslapius, lai klesti mūsų Bendrovė dar daug dešimtmečių !!!

 

UAB „Tetas“

Generalinis direktorius

Žydrūnas Matuzas

Grįžti atgal į: Naujienos 2015