Bendrovės komandos formavimo renginys „Žiemadienis – 2014“

Ankstyvas vasario 22-osios šeštadienio rytas pirmuosius atvykusius Bendrovės šventės „Žiemadienis – 2014“ dalyvius – žvejus – pasitiko lietumi, bet jų tai neišgąsdino – juk žvejybai blogo oro nėra. Žvejai  išskubėjo ant ežero ledo, o visi kiti šventės dalyviai, lydimi Žemaičių dailės muziejaus gidės, leidosi į pažintinę ekskursiją po grafo Oginskio rūmų parką, klausėsi įdomių pasakojimų ir istorijų apie šią iškilią asmenybę, išgirdo Plungės miesto istoriją.

Dar viena ne mažiau įspūdinga ekskursija laukė Plokštinės kaime, kur 1962 m.  buvo įkurta raketinė bazė. Joje dislokuotos 4 vidutinio nuotolio raketos su termobranduoliniais užtaisais buvo nutaikytos į  vakarų Europos šalis. 1995 m. buvusioje bazėje įrengta militarizmo ekspozicija pasakoja apie penkis dešimtmečius trukusį  Šaltąjį karą – vieną garsiausių bei pavojingiausių karinių konfliktų istorijoje. Čia pateikiama vaizdinė bei grafinė medžiaga, pasakojanti apie kažkada buvusios visiškai slaptos sovietinės imperijos branduolinės ginkluotės organizavimo bei veikimo principus, demonstruojami kovinių raketų  bei kitų Šaltojo karo ginkluotės rūšių pavyzdžiai bei maketai, kita sovietinės armijos atributika. Didelį įspūdį paliko 27 m. gylio šachta.

Antrojoje dienos dalyje, po skanių pietų, Žiemadienio dalyviai varžėsi įvairiausiose sportinėse rungtyse.

Didžiausio dėmesio susilaukė rungtis „Taiklioji akis“ (tiras), kurioje būriavosi daug norinčiųjų išmėginti bei pademonstruoti savo akies taiklumą. Ežero pakrantėje įrengta trasa buvo einama „slidėmis“, mėtoma padanga, kieme vyko Sumo ir virvės traukimo rungtynės. Norintys galėjo pažaisti stalo tenisą ir krepšinį. Daug emocijų ir azarto sukėlė rungtis „Heraklio kančios“, kurios vykdymui  ir stiprybės išbandymui buvo paruošti tikri kumpiai: vyrams – „šerno“, moterims – „lapės“. Šias valgomąsias sunkenybes reikėjo išlaikyti ištiestoje rankoje kuo ilgiau.

Kaip ir visi smagūs dalykai, taip ir ši sportiška popietė, greitai baigėsi… Šventės pabaigą vainikavo fejerverkai.

Bendrovės komandos formavimo renginys „Žiemadienis – 2014“
Grįžti atgal į: Naujienos 2014